Az Asztalitenisz-klubok hírei.
Asztaliteniszezőink számára az idei tél az edzőtermekben és a versenyeken múlt el, bár meghozta eredményét, mivel csapatunk tagjai újév óta már 17 érmet gyűjtöttek össze. Az első idei verseny Nišben volt, január 14-én, ahol a körülmények ellenére ( …
