122
Elsőseink június 11-én kirándulni voltak. Először Kelebiára látogattak a lovastanyára. Itt megnézték az istállókat, ismerkedtek a lovakkal. A kocsimúzeumban a régi kocsikkal, szekerekkel, fiákerekkel és hintókkal ismerkedtek. Később a gyerekek lovagolhattak pónikon, illetve kocsikázhattak is. A program végén játékra is volt lehetőség a játszótéren. Kelebia után Palicsra látogattak el. Itt sétáltak a tóparton és játszottak a játszótéren.
A diákokat Kerekes Katalin és Patyerek Fodor Nóra tanítónők kísérték el a kirándulásra.

