Főoldal Intézményeink híreiKoncert a színházban

Koncert a színházban

írta: Fülöp Valentin
67 views

Tegnap délelőtt alsósaink és az ovisok Korhecz Imola és a Cimbora zenekar lemezbemutató koncertjén vettek részt. A Legyél a cimborám című albumot a Vajdasági Magyar Művelődési Intézet adta ki. A hangulatos műsort nagyon élvezték a gyerekek. Íme néhány kép a koncertről:

Még ez is érdekelheti