675
Rúzsa Magdi több mint egy éven keresztül fizette közel 30 rászoruló diák uzsonnáját. Tavaly tavasztól az idei tanév végéig sikerült ingyenes uzsonnát biztosítanunk ezen tanulók részére. Köszönjük szépen a diákok nevében is Magdinak ezt az önzetlen segítséget, és bízunk benne, hogy a következő tanévben is gondol majd ránk.
Köszönet Mendler Mártának is a közreműködésért!
