189
Kishegyes testvértelepülése Budapest 16. kerületének önkormányzata 1 millió forint értékben támogatta iskolánkat. A pénzből két tanterembe tudtunk új asztalokat és székeket vásárolni, lecserélve ezzel az ott lévő közel 60 éves, rossz állapotban lévő régi bútorzatot. Az új bútorzat átadásán jelen volt Szatmáry Kristóf a magyar országgyűlés képviselője, Juhász Bálint Vajdaság Autonóm Tartomány Képviselőházának elnöke, Kovács Károly tartományi önkormányzati segédtitkár, és Sándor István Kishegyes Község alpolgármestere.
Vendégeink a bútorok mellett egy értékes könyvcsomagot is átadtak az iskolának. A gyerekek nevében is köszönjük az adományokat!
Külön köszönet Mendler Mártának a közbenjárásért.
A fényképeket Lakatos János készítette.

