238
A község elöljárói fogadták községünk Vuk-díjas tanulóit. A diákokat és szüleiket köszöntötte Marko Lazić községi elnök és Oroszi Sándor a községi képviselő testület elnöke.
A diákok az idei évben virágot és pénzutalványt kaptak, illetve egy évig fizetik az útiköltségüket vagy a lakhatás költségeit.
Az alábbi Vuk-díjas tanulóink vettek részt a fogadáson: Csordás Dorka (8.a), Kurnyák Zsófia (8.a), Karna Edina (8.b) és Kaluđerović Marijana (8.c)
A fogadás végén megvendégelték a diákokat és szüleiket.
A fényképeket Lakatos János készítette.

