Főoldal Intézményeink híreiVuk-díjasok fogadása

Vuk-díjasok fogadása

írta: Fülöp Valentin
238 views

A község elöljárói fogadták községünk Vuk-díjas tanulóit. A diákokat és szüleiket köszöntötte Marko Lazić községi elnök és Oroszi Sándor a községi képviselő testület elnöke.

A diákok az idei évben virágot és pénzutalványt kaptak, illetve egy évig fizetik az útiköltségüket vagy a lakhatás költségeit.

Az alábbi Vuk-díjas tanulóink vettek részt a fogadáson: Csordás Dorka (8.a), Kurnyák Zsófia (8.a), Karna Edina (8.b) és Kaluđerović Marijana (8.c)

A fogadás végén megvendégelték a diákokat és szüleiket.

A fényképeket Lakatos János készítette.

Mondja el véleményét