A könyvtár előadótermében tartották a községi Aranyeső Vers- és Prózamondó Versenyt, amely a Magyar Nemzeti Tanács kiemelt jelentőségű kistérségi rendezvénye. Az idei évben Németh István prózáiból készültek a diákok. Iskolánkat Patyerek Luca (4.b), László Vivien (4.b), Csőke István (4.b), Hegedűs Lili (5.b), Kovács Viktória (5.b), Barna Dorka (5.b), Dudás Boglárka (5.b), Farkas Franciska (6.a), Kormányos Dorina (8.a) és Mészáros Nadin (8.a) képviselték.
A Fehér Farkas Hajnalka, Szatmári Melitta és Kőműves Csaba Bence alkotta zsűri az alábbi tanulóinkat díjazta:
3-4. osztályos kategória:
- díj: Patyerek Luca
Különdíj: László Vivien
5-6. osztályos kategória:
- díj: Farkas Franciska
- díj: Hegedűs Lili
7-8. osztályos kategória:
- díj: Kormányos Dorina
Különdíj: Mészáros Nadin
A diákok felkészítői: Mészáros Márta, Lestár Anikó és Hajvert Ákos

