Az iskola galériájában fogadtuk elsős diákjainkat. Az idei tanévben 36 kisdiák kezdi meg tanulmányait iskolánkban, 29 tanuló magyar nyelven, 7 tanuló pedig szerb nyelven fog tanulni.
Az alkalmi műsorban szavalatok hangzottak el magyar és szerb nyelven, illetve fellépett az iskola kórusa is. Az igazgató rövid köszöntője után a kisdiákok megismerkedtek tanítónőikkel. Idén Sipos Verbászi Valéria, Stefanović Sipos Melissza és Knežević Jasna fogja tanítani az elsősöket. A névsorolvasás után a gyerekek szüleikkel együtt elsétáltak tantermeikbe, ahol ismerkedhettek az iskola légkörével és a rájuk váró feladatokkal. A magyarul tanuló elsős diákok pénteken kapták el a Magyar Nemzeti Tanács tanszer-csomagját és a Rákóczi Szövetség által biztosított iskolatáskákat. Az idei évben Kishegyes község is biztosított iskolatáskát illetve tanfelszerelést az elsős diákok részére, ezen felül 4000 dináros egyszeri iskolakezdő támogatást biztosít az elsős gyermekek szülei részére.

