83
Augusztus 17-22. között az Észak-bácskai Magyar Pedagógusok Egyesületének szervezésében 300 vajdasági diák jutott el Zánkára az Erzsébet-táborba, köztük iskolánk 10 tanulója is. A táborban több mint 2800 diák kapcsolódhatott ki a Kárpát-medence teljes területéről. Gazdag program várta a diákokat, voltak szabaduló szobában, készítettek animációs rövidfilmet, kvíz vetélkedőn vettek részt, természetesen minden nap volt lehetőség fürdésre is a Balatonban, emellett sétahajózáson is részt vettek, este pedig mozi, discó és különböző koncertek szórakoztatták a gyerekeket.
A diákok kísérője Kerekes Katalin tanítónő volt.

